קורס צלילה צולל מים פתוחים

 

מידע כללי: קורס צלילה, "צולל מים פתוחים", המוכר גם בשם קורס כוכב אחד, הינו קורס הצלילה הבסיסי  והוא  מתאים לכל אדם  בריא בגופו מגיל 12ומעלה.

הקורס משלב  תרגולים מעשיים לצד שעורים עיוניים ובמהלכו נלמדים יסודות הצלילה, כללי התנהגות בסביבה החדשה – המים, תכנון צלילה,  החי והסובב הימי  ועוד.

שלבי הלימוד מדורגים, כלומר -  מהרדוד אל העמוק ומהפשוט אל המורכב, כך שהקורס מתאים גם למי שנסיונו במים אינו רב. על-מנת שתוכלו לדעת קצת יותר לקראת מה אתם הולכים היינו ממליצים לכם לקרוא את: רגע לפני שמתחילים את קורס הצלילה.

אז למה עם קבוצת הריף?  כי מועדוני הצלילה של קבוצת הריף מתמקדים במתן שירות מקצועי ואיכות ללא פשרות. כי מועדוני קבוצת הריף נמצאים בפריסה ארצית ומאפשרים לכם ללמוד לצלול באילת או להתחיל את קורס הצלילה שלכם בתל אביב ולהשלימו באילת. 

כי עבורנו החוויה שלכם היא האתגר שלנו. כי מרגע שסיימתם את הקורס אתם הופכים לחלק ממשפחת קבוצת הריף ואתם נהנים מים של הטבות ואפשריות שלא תוכלו למצוא במקום אחר...

קורס צלילה

כל כמה זמן נפתח קורס? קורס צלילה "צולל מים פתוחים" נפתח בכל יום ראשון ללא קשר למספר המשתתפים (בריף הדולפינים למינימום 2 משתתפים). ניתן גם לתאם פתיחת קורס בכל מועד אחר (למינימום משתתפים). הקורסים נערכים בכל ימות השנה.   

מהו סדר היום בקורס? הקורס נמשך חמישה ימים מלאים, מראשון עד חמישי, או בסופי שבוע (בתאום מראש).  הקורס מתקיים לרוב בין השעות 09:00 - 17:00 כשחלק מהיום מוקדש ללימודים עיוניים וחלק לצלילות (שתיים ביום). סדר היום  גמיש והשעות עשויות  להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה ועונות השנה.  

כמה חניכים יש בקבוצה? מספר החניכים המרבי לקבוצה במים הוא 6 חניכים לכל מדריך. 

מה הם תנאי הקבלה? על מנת להשתתף בקורס צלילה עליכם לעמוד בתנאים הבאים:

גיל 12 ביום פתיחת הקורס  *(כל משתתף שטרם מלא לו – 18 חייב באישור הורים)..

חתימה על טופס: הצהרה בריאותית  - במקרה של תשובה חיובית בטופס הבדיקה יש להיבדק ע"י רופא צלילה, (מתחת לגיל 18 נדרשת חתימת הורים)

חתימה על טופס: הצהרת מועמד/ת לקורס צלילה על מודעות לסיכונים.(מתחת לגיל 18 נדרשת חתימת הורים)

מעבר מבחני שחיה.  אין צורך להיות אלוף שחיה רק בעלי יכולת הישרדות במים.

ואיפה מתקיימים הקורסים? כאמור פריסת מועדני הקבוצה מאפשרת לכם לבחור באחד מהמועדונים הבאים:

מרינה דיוורס בחוף אלמוג באילת - מתאים למי שתקציבו מוגבל אך אינו מוכן להתפשר על איכות. 

ריף הדולפינים באילת - הקורס נערך באתר יחודי בעולם ביחד עם דולפינים בסביבתם הטבעית.

במועדון הצלילה בתל אביב - המועדון מציע שילוב של קורס בת"א עם אפשרות לסיימו באילת !!!

איזו תעודה מקבלים בסיום הקורס? בגמר הקורס יקבלו החניכים תעודת מים פתוחים של SSI , תעודה בינלאומית המוכרת ומכובדת בכל מקום בעולם ומאפשרת לצלול עד לעומק של 18 מטר ובהתאם לתקנות רשות הצלילה*.

צולל מים פתוחים יכול ואנו גם ממליצים בחום  להמשיך ברצף לשלב הבא - צולל מתקדם (קורס שני כוכבים).

בגמר הקורס מקבל כל חניך כרטיס חבר של קבוצת הריף המקנה שורה של הטבות והנחות במועדוני הקבוצה.

*צולל מים פתוחים (שאינו ממשיך לקורס מתקדם) חייב ב - 6 צלילות נוספות עם מדריך צלילה ובסיומן הוא רשאי לצלול עם בן זוג בדרגה אחת לפחות מעליו.   

חשוב לדעת: ההשתתפות בקורס  צלילה לא מעניקה תעודה באופן  אטומאטי (אנחנו מלמדים לצלול- לא מוכרים תעודות)  ועל החניכים לעמוד בכל מטלות הקורס בטרם יוסמכו, אולם  חניך שלא השלים את הקורס מכל סיבה שהיא יוכל לחזור להשלמה על בסיס של מקום פנוי ללא תוספת תשלום.

*אסור לטוס לפחות 24 שעות לאחר סיום הקורס  

מה להביא? בגד ים, מגבת (מומלץ גם קרם הגנה) ומצב רוח טוב. 

יש אפשריות לסידורי לינה? ניתן  לארגן סידורי לינה  במחירים עממיים  בתאום מראש במלון שלנו.

וכמה זה עולה לנו? אנחנו בקבוצת הריף מאמינים שהשאלה אינה כמה זה עולה אלא מה אתם מקבלים בתמורה והאם אתם מעונייניים ללמוד לצלול או רק לקנות תעודת צלילה. אז רגע לפני שאתם מחליטים, צרו עמנו קשר ונשמח לספר לכם את כל מה שאתם רוצים לדעת, רק אל תשכחו -  אין ארוחות חינם, וטעמו המר של שירות גרוע נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך...  

אפשרות לתשלומים -  למשלמים בכרטיס אשראי, ניתן לחלק את התשלום על הקורס ל 10 תשלומים שווים ללא ריבית.  

 

לפרטים נוספים והרשמה אתם מוזמנים לשלוח לנו מייל או להתקשר  052-6021026 למיכאל 

 לחבילת קורס צלילה באילת